Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a régi játéknak?

Mi a neve ennek a régi játéknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt régen még windows 95-98 korszakban egy játék (na jó több volt de én egyre vagyok kíváncsi :) )

Szóval 2D-s oldalnézetes game volt, ahol egy mikulással kellett mászkerálni, és ajándékokat kellett gyűjteni :) És át tudtad égetni a falat, tudtál repülni a mikulással, ha vettél fel hozzá jetpack-ot, stb stb :)

Nagyon gagyi grafikája volt, ősrégi játék lehet :D

Köszi :)


2010. máj. 25. 23:12
 1/5 Informatikus Mérnök válasza:
Bastard Santa?
2010. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sint Nicolas
2010. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam Sint Nicolaas [link]
2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Srácok egyik sem talált :(


Ez nem ilyen mászkálós játék volt inkább ilyen bulder sash szerűség!


Szóval oldalnézetes az oké, de ilyen mindenféle tégla falak voltak és mászkeráltak szörnyféleségek tehát ellenségek, amiket úgy lehetett csapdába zárni, hogy a mikulás a tégla falat kiszedte majd beleesett a szörny és át tudtál rajta sétálni... De a fal egy idő után visszajött és a szörny ki tudott ugrani belőle :)

a csomagok pedig ilyen kis álványon voltak ami barna színű volt mint a golflabdát amire szokták tenni a golfozók olyasmi :D

Légyszi találjuk már ki a nevét :D


Köszöntem ;)

2010. jún. 2. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
nézd meg ezt az oldalt nagyon sok régi játék van köztük biztos megtalálod [link]
2010. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!