Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaállitani...

Hogy lehet visszaállitani hogy ne így nézzen ki amikor ki kapcsolom pl. a gépet?

Figyelt kérdés
[link] , ez am azért van mert routeres vok és csináltunk 1 megosztási mappát hogy tudjunk küldözgetni cuccoakt de csak úgy megy ha a helyi kapcsolatba feltelepitunk valami kiegészítőt... ezt: [link]
2010. máj. 25. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a helyi hálózat miatt van, egyszerűen csak frissítéseket telepít. Ha azt akarod, hogy ne töltsön le frissítéseket, akkor ki kell kapcsolnod (ha jól emlékszem, akkor vezérlőpult/biztonsági központ, vagy automatikus frissítések, kapcsold ki)

[link]

2010. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a frissitesek miatt van mer mindig kozvetlenul utana all at, a frissitesek ilyet meg sosem okoztak
2010. máj. 25. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg itt valahol.

[link]

2010. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A TCP/IP protokoll mellé be kell raknod a következőket:

Client for Microsoft Networks

File and Printer Sharing for Microsoft Networks


Az IPX protokollra pedig nincs szükséged. A magyar nevüket nem tudom, nekem angol windowsom van...


A számitógép beállitásainál (jobklikk a my computerre és van olyan, hogy tulajdonságok (properties) van egy olyan fül, hogy Computer Name. Ahol ezt át lehet irni ki lehet választani két dolgot: Domain vagy Workgroup.

A Workgroupot válaszd ki és minden számitógépnél ugyanarra állítsd a nevét. A számítógép neve pedig különböző kell legyen.


Remélem ez segít, bár nem teljesen a kérdésedhez kapcsolódik. Nálam így van beállítva a hálózat, a fájlmegosztás működik és minden más is, beleértve a kikapcsolás menüt, ami ugyanúgy jön be, mint szokott...

2010. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!