Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átutalni World...

Hogyan lehet átutalni World of Tanks -ben dolgokat egy másik játékosnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl van feleslegesen 50db automatikus tűzoltó készülékem és azt át szeretném adni egy barátomnak (vagy bármi mást). Azt tudom, hogy lehetséges, mivel régebben (2-3 évvel ezelőtt) egy barátom mondott egy linket, amire rámentem és kihozott egy oldalt a wargaming hivatalos weboldalán, ahova tudtam hódokat írni és mondott egy elég furcsa kódot amit ő talált ki, amivel kaptam 5 nagyméretű elsősegély készletet, és +100% xp bónuszt. Azt mondta bármivel meg lehet csinálni (arannyal és prémium tankokkal is) de azt nem mondta el, hogy hogyan, csak annyit, hogyha én is szeretnék ilyen dolgokat átutalni másnak, akkor megerősítő e-maileket fogok kapni amivel ezeket megerősítem(bár ezt én is gondoltam). (Nyílván prém tankot csak úgy nem fogok átutalni másnak, de azért érdekelne, hogy hogyan lehet ezt kivitelezni.) A válaszokat előre is köszönöm.
2017. aug. 18. 13:49
 1/2 A kérdező kommentje:
sry a helyesírásért, kódot akartam írni :D
2017. aug. 18. 13:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, vasarlaskor premium cuccoknal lehet ajandekkent masnak megvenni, de nalad meglevot dolgot vagy penzt nem adhatsz at.
2017. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!