Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell Win 10 verziót...

Hogy kell Win 10 verziót változtatni?

Figyelt kérdés
Helló! én a Windows 10 Home-t vettem meg és tökéletesen használtam... 3 év el teltével úgy éreztem kell egy újra telepítés.. el kezdte a gép magát szépen újra telepíteni... és pont ilyenkor ki húzódott a videó kártya kábele és nem vettem észre és mivel mennem kellet ezért azt hittem a gép már végzet csak alvó állapotba van. így hát le állitotam majd ki derült h szépen most nincs semilyen op rendszer a gépen így hát egy tört Windows 7 N raktam rá amit frissítettem Windows 10 Pro N -re na látjátok ezt az N-t <---- Windows 10 Pro N-em van a rohadt N.. nem volt N verziójú a windows 10-em és nézd meg nem tudok egy csomó alkalmazást használni Hogy tudom Frissíteni vissza a jó Win 10 Home-ra????? pls HELP

2017. aug. 15. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szépen leszedsz egy tört Windows 7-et, és kezded előről

a műsort.


Vagy leszeded a Media Packot, attól még N-es marad a

windows, de feltelepít egy csomó szolgáltatást, pl

a mediaplyert és társait.

2017. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért nem tudod ismét telepíteni a Home verziót, ha megvetted?
2017. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké lehet előről kezdem.. amúgy 2. válaszoló azért mert a gépet vettem meg és vele együtt egy rendes win 10 home-t a aktiváló kód ott van a gép ház alján.. csak telepíteni nem tudom mert nem adtam cd-t/egyebet.. csak a gépet win 10 -el alján a aktiváló kód-al
2017. aug. 15. 21:46
 4/15 A kérdező kommentje:
adtak*
2017. aug. 15. 21:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor torrentről leszedsz egy laptopodhoz megfelelő

windows 10 home isot. Gyártóhoz van, pl lenovo is,

dell iso stb.


Arra is lehet esély, hogy MSDN-es isoval is feltelepül.

2017. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Letöltöd szépen a Microsoft oldaláról, nem kell már torrentezni meg hasonló kétes forrásokból beszerezni. [link]
2017. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6: csak azt felejted el, hogy a Microsoft oldaláról letöltött ISO nem feltétlen megy VL kulccsal... Sőt,

általában nem is megy.

2017. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Így van, ezért kérdeztem.


A Win10Home-ot kell beszerezned, és az alján lévő kóddal telepíteni, amikor az elején kéri a serialt.


A win 10-nek van egy "alaphelyzetbe állás" funkciója, azt jobb lett volna használni. Most más mindegy.


Milyen gép?

2017. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Öm köszi a sok kommentet amúgy hogy milyen a gépem? hát gtx 1050 ti, i3, 8gb ddr3 ram, 3tb hdd + 500gb hdd, micro atx alaplap és gépházzal... remélem erre érteted .-.
2017. aug. 16. 13:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Erre, de azt hittem laptop. Ott előfordulhat speciálisabb telepítők. Így könnyebb a helyzet.


Win10Home-t beszerzed és a kóddal telepíted. Aztán jelezz mire jutottál... D

2017. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!