Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a 0. facebook.com?

Mi az a 0. facebook.com?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg!
2010. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A telefonod böngészőjébe beírod és felmehetsz a facebook-ra, ha t-mobilos vagy akkor ingyen, ha meg más akkor fizetsz érte, csak szedd le a könyvjelzőt hozzá, hogy közvetlenül érje el.
2010. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma használtam pont ilyet először, de csak azért mert elromlott a gépem és csak mobilnetem van. Hát jobb mint a semmi de nagyon hiányzik az igazi facebook :'(
2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
t-mobile-os vagyok. akkor ingyen használhatom? teljesen ingyen?
2010. máj. 25. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is gondom akadt. kaptam linket amire rá kéne nyomni,rányomok és azt írja sikertelen kapcsolódás.

valaki tudna segíteni nekünk?

2010. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen ingyen. Ha Nokiád van, akk lehet olyat, hogy "utolsó weboldal megnyitása" vagy vmi hasonló, akkor nem kell sokat pötyögnöd a gombokkal. Néha kiírja, hogy túlterhelt, próbálj később csatlakozni (angolul írja ki), akkor addig kell az "újratöltést" nyomogatni, amíg bejön.
2010. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
es ha nem Tmobilos akk mennyit fizetunk erte?
2011. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!