Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsolhat ki az Acer...

Miért kapcsolhat ki az Acer 5315-ös?

Figyelt kérdés
Van egy Acer 5315-ös laptopom, új kora óta kikapcsolgat. Már olvastam itt az oldalon egy kérdést róla, de az enyém nem csak melegen kapcsol ki. Megy, megy, gondol egyet, és egy kattanás kíséretében kikapcsol egy pillanat alatt. A hőfokok ált. normál értékek közt mozognak, ha kikapcsol, a hálózat jelzőledje is elalszik, pedig be van dugva az adapter. Ilyenkor ki kell húzkodni és bedugdozni a hátuljába, utána újra be lehet kapcsolni, de van, hogy 10X egymás után sem kapcsol be. Esetleg egy BIOS frissítés megoldhatja a problémát?
2010. máj. 24. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervizeltesd meg :D Ugyanilyen laptopom volt de leginkább a hőfok miatt kapcsolt ki nekemis
2010. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem fogod tudni megszervizeltetni meg ha garancia alatt van akkor sem. Kedvenc temam ez amugy mivel nekem 2,5 eve van egy 5315-osom. Ez egy gyari hiba ennel a modellnel, van par ismerosom, akiknek ugyanez a bajuk es a neten is rengeteget olvastam ugyanezzel a hibaval. Az a csel, hogy nem tudom mi miatt, de Windows operacios rendszer alatt ha hasznalod a Sleep vagy a Hibernate opciot, miutan visszainditod, nem fog elindulni a proci huto es egy ido utan kikapcsol a gep es akkor jon az amit te is leirtal. En mar masfel eve nem hasznalom a sleepet sem a hibernatet es igy nem volt vele gondom, volt olyan is hogy 8-10 napot ment megallas nelkul es nem kapcsolt ki.

Amugy mondtak egy olyat hogy az Acernek az az E-Power Managment programcsomagja ha fent van a gepen, akkor nincs vele gond, en ezt nem tudom mert sosem hasznaltam. Masik opcio, olvastam azt is hogy Bios updattel is helyrehozhato, en ebbe nem mertem belemenni mert ha valamit elcsoszok, lottek a gepemnek. Ha esetleg be mered vallalni a Biosos cselt, akkor esetleg ird majd le hogy segitett vagy sem. Remelem valamennyire segitettem.

2010. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, hasonlókra tippeltem én is, formatálás előtt áll a gép, már csak az elhatározás hiányzik. Akkor már egy BIOS frissítést is tervezek, ha túl vagyok rajta, jelezni fogok!

2010. máj. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!