Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért utáljátok a kockákat?

Miért utáljátok a kockákat?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, akik nálatok jobban ismerik a komputereket, és MMO-znak.
2010. máj. 23. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na azért azt tisztázzuk, az hogy valaki ért a sz.gépek hardveres ill. szoftveres részéhez nem jelenti azt hogy kocka. Aki nonstop játszik(tök mind1 milyen játék, WOW, Cod, Sims, Pasziánsz...) az nevezhető kockának.
2010. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ nem konkrátan az MMO sokat utálom én .


A kocka az aki a sok játék után se tudja megunni az MMO -t .


Én egyszer probáltam meg 1 honap után hánytam a játéktol .


MMO-t már ugy játszok hogy max napi 2-3 ora.


A kockával az a baj hogy tulzottan beleéli magát , szenvedély beteg , keveri a valoságot a játévilággal . Sajnos rengeteg munkanélküliről tudok aki elkezd MMO-zni mert nincs munkája , és sulyos kovetkezményei lehetnek . Ugye nem WoW-al mert az fizetös , de ha valaki hardcore kocka lesz az roszabb mint a drogos vagy az alkesz . Mint egy játékgép függö aki nem csak a játékért hanem az áramért és a netért is fizet ...

2010. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az informatikus vagy a telefon vagy gép guru az nem kocka . Max azért utálják mert jobban ért hozzá és megmondja hogy az nem ugy van , vele szembe mindig neki van igaza ...


Ugye és sokan azthiszik hogy a kockulás miatt értenek igy hozzá.

2010. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!