Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újonann vett gép, oprendszer...

Újonann vett gép, oprendszer nélkül, monitor nem kap jelet miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, oprendszert nemkértem rá mert itthon vAN. Uj monitort is kellett vennem, mert ilyen uj fajta csatlakozos kellett. No itthon összedugom gép indul semmi sipolás semmi de a monitor azt irja : Check Signal Cable. Össze van dugva 5x megnéztem.. videokártyába is dugtam az alaplapba is .. probáltam a monitort laptopba dugtam azonnal mutatta a képet. A gépen viszont nem.. kicsit ideges vagyok hogy kiadtam ennyi pénzt a gépre erre nem tudom használni

#monitor #számítógép #jel #ujszámitogép
2017. júl. 28. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen kábellel dugod össze képben, és laptopon?


Nekem volt olyan problémám a monitorommal, hogy alapvetően D-SUB-ra volt állítva. Így amikor HDMI-vel bekötöttem a gépet, nem adott képet, pont azt írta ki amit nálad. Átkötöttem D-SUB-ra, minden működött és jó volt, ezután át kellett váltanom HDMI-re a monitor beállításain belül, és működött HDMI-vel is.

2017. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gépben*
2017. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először VGA nélkül alaplapba...
2017. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, végül megoldódott, úgy hagytam és 10 perc múlva magától jó lett, azóta semmi probléma :)
2017. júl. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!