Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ezzel a telefonnal átalakít...

Ha ezzel a telefonnal átalakítottam egy képet akkor azt visza lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy fényképet egy Samsung Galaxy J56-al amit átalakítottam a telefonon (nem töltöttem le semmi fényképátalakító alkalmazást, a telefonon alapból benne van ez). Ha felrakom a netre akkor az átalakított képből vissza lehet állítani az eredeti fényképet?

2017. júl. 27. 17:34
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
Ugyan ez iPhone, de itt a telefonodon vissza tudod állítani bármikor. Persze netről nem, csak a fotókönyvtárból
2017. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy valaki más aki nem fér hozzá az eredeti képhez.
2017. júl. 27. 18:00
 3/6 Captain Logic ***** válasza:
Ahogy írtam, csak te tudod...
2017. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hominida ***** válasza:
Mit jelent az, hogy átalakítottad?
2017. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így értem [link]
2017. júl. 28. 06:15
 6/6 Hominida ***** válasza:
Értem. Visszaállítani nem lehet, legfeljebb kézzel újra átalakítani úgy, hogy közeledjen az eredeti képhez. Az ebben az esetben kis egyedi részletek hozzáadását jelentené, amit csak ebben profik tudnak hitelesen megcsinálni. Ám az, hogy az átalakítás utáni kép eredetije hogyan nézett ki, hol volt rajta szeplő, ránc, milyen színű a szeme stb., az kitalálhatatlan.
2017. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!