Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik el az ablak?

Miért nem tűnik el az ablak?

Figyelt kérdés

Ha letennék tálcára egy ablakot vagy bezárnám..... nem tűnik el, csak úgy ha a tálcán jobb klikk és "asztal megjelenítése".

Eddig nem csinálta ezt a gépem és tudtommal nem állítottam el semmit.


2010. máj. 22. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pl. hiába klikkelek a konyhaasztalra, a konyhaablakot nem tudom bezárni.


Viccen kívül: A számítástechnikában minden lehetséges, de akár az ellenkezője is.


Gép ki-be kapcs, és felejtsd el.


Ha komolytalannak gondolsz, akkor máskor valami ilyesmit írj:


A gépemen .... op rendszer fut, és az ... alkalmazást nem tudtam bezárni amikor ... csináltam/hozzá se nyúltam/ez meg az futott mellette. Próbáltam az eszközkezelőből bezárni/újraindítani a gépet, rendszervisszaállítani/uem piszkálni. Ezt a progit most/régebben telepítettem vagy más programot telepítettem most/legutóbb, de azóta nem volt ilyen/volt már hasonló furcsaság. Azóta volt ilyen/nem volt ilyen , rosszabb/jobb lett/nem változott, de szeretném tudni mi okozhatta.

2010. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető volt a kérdés.
2010. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem is érthető volt attól, hogy gyorsan röviden leírtam és nem tudálékoskodtam meg nem ragoztam halálra.... ha nem tetszik ne válaszolj, de ne javítgasd a kérdést

tapló

2010. máj. 24. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor írja be a választ aki értette a kérdést. Kíváncsi lettem.


Én, a tapló.

2010. máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!