Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy mappában nem lehet megnyit...

Egy mappában nem lehet megnyitni a képeimet már egy ideje óta, pedig az ikonok ott vannak. Hogyan nézhetném meg őket újra?

Figyelt kérdés
Van egy mappám. Majd azon belül is egy mappa, meg még egy, és abban vannak fotóim. Már jó rég óta. Viszont nem tudom őket megnyitni, pedig a képek ikonjai ott vannak, de a fotókat nem rajzolja ki, hiába van filmszalag nézeten. Ha villámnézetet csinálok azt írja ki, hogy nincs villámnézet. Törölni, másolni, kivágni nem lehet őket. Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek. Köszi!
2010. máj. 21. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy sérültek, nem sokat tudsz velük csinálni, de lehet meg kéne próbálni valami képnézegető progival pl:ACDsee vagy ilyesmi, ha az sem nyitja meg, akkor sérültek a fájlok
2010. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a kis progit, magyarítás a honlapjáról letölthető. Ezzel nekem sikerült megnyitni, pedig sérültek voltak a fájlok. Egy részét helyre tudta állítani, sajnos nem mindet.

[link]

2010. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, letöltöttem az alábbi programot, megpróbáltam a képeket megnyitni a programmal, de azt írta ki, hogy a fájlnév helytelen. :(
2010. máj. 21. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nincs mit tenni, sérültek a fájlok. Ezért kell időnként lementeni a saját mappákat, ha megsérül a gépeden, akkor megmarad a CD-n.
2010. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti vagyok.

A képeidet .jpg fájlnak mentetted le? Az Irfan View-en be lehet állítani, hogy milyen kiterjesztéseket ismerjen fel, rengeteget tud. Nem .bmp fájlok ezek? Próbáld végig, egy próbát megér.

2010. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem, azt írja ki, hogy ACDSee Pro 2.5 JPEG Image. Szerintem is sérültek. De hogy lehetne őket kitörölni?
2010. máj. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!