Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nyitja meg az Internetet...

Miért nyitja meg az Internetet? Csak, hogy le tudja játszani?

Figyelt kérdés

Osztálytársamtól van egy DVD, amelyen több együttestől van meg pár album. Az egyik albumot nem akarta lejátszani a windows media player, és kinyitotta az Internetet. Én gyorsan bezártam, és csak anniyt láttam, hogy go.microsoft oldalt nyitotta ki. A dal nem mp3 formátumban van és Tulajdonságok-ban oda van írva, hogy védett tartalom. Most ugye nem lesz semmi vagy nem büntetnek meg? Vagy ugye nem jöttek rá, hogy nem eredeti album?

Nem értek ehhez, kérlek segítsetek!!! Félek :) :S


2010. máj. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát olyannal még nem találkoztam, hogy ilyesféle módon rájönnek, hogy illegális tartalom...szerintem megnyugodhatsz
2010. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-.-
2010. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek kösz! Második: Mivan? :D Mondom, h nem értek ehhez..
2010. máj. 20. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A védett tartalom azt jelentheti, hogy csak megfelelő jogosultság (netán valamilyen kulcs/kód) birtokában lehet megnyitni. Azért nyitotta meg a netet, mert ott szeretett volna hozzáférhetőséget keresni.
2010. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!