Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Méket vegyem, melynek jobb a...

Méket vegyem, melynek jobb a kamerája?

Figyelt kérdés

Egy telefon: LG KU990 Viewty

Vagy egy kis kamera: TOSHIBA Camileo P10 HD 5MP CMOS


Árban ugyan annyi, a kamera minősége számítana, mely jobb? Melyiket érné megvenni?


2010. máj. 20. 14:36
 1/2 anonim válasza:

Itt vannak a leírások!

[link]


[link]

Szerintem a Toshiba jobb

2010. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mire kell? Ha csak nagyritkán videózol, és azt sem akarod húdanagyon minőségben, akkor telefon. Ha nem, akkor a kamera.

Személyes véleményem viszont, hogy a telefonnal telefonálni kell, a kamerával meg videózni. Pont. Nekem is van kamerás mobilom (nokia), jó kamerával, de én max, akkor használom, ha valamit bizonyítani kell, és nincs más kéznél. Például lépcsőházat elöntötte a víz a kivitelező trehánysága miatt és azonnal kellett a felvétel. Vagy amikor fel akarták törni a szomszéd kocsiját.

2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!