Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS!? Ha egy ultrahangot...

FONTOS!? Ha egy ultrahangot felvesznek, rámásolnak egy pendrivera, akkor azt a gép hogy játsza le?

Figyelt kérdés

Anyum terhes és csináltak neki ultrahangot(nem tudom hány d-set), fel lett másolva a pendrive-omra a felvétel de a laptop nem akarja lejátszani.

Vista van a gépen. Ötlet?


2010. máj. 20. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen állományban van a felvétel? Mi a kiterjesztése?
2010. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hangszórón nem is! Ha képre gondolsz, valamilyen képnézegetőben.
2010. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van egy DICOM mappa, efy Siemens mappa, meg egy DICOMDIR nevű valami. A DICOM mappán belül van egy proprietary mappa, akkor a DICOM mappán belül még van sok fájl(azok lennének a képek, meg nem tudom, mert amikor nézegetővel megnyitom(megnyomom az f3-at), akkor kiadja hogy xy 7 hetes, hogy hol készült, stb, de semmi kép, se semmi)


Kiterjesztés nincs. A proprietary mappán belül van egy studydb mappa, azon belül egy 1.3.12.2.1107.5.5.5.1107 nevű mappa és azonbelül még egy StudyDB fájl, ami xml kiterjesztésű.

2010. máj. 20. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nincs kiterjesztés. Próbáld meg, hogy telepíted az IrfanView-t: [link]

Nyisd meg vele a file-okat, az IrfanView nem nézi a kiterjesztésüket.

Ha kiírja, hogy egy plusz plugin szükséges a megnyitáshoz, azokat innen lehet letölteni: [link] plugins.htm

2010. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy rossz mappát másoltak át nektek.
2010. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az InfraWiew se segített. leszedtem, telepítettem minden plugint, de még mindig azt írja hogy unknown file format or file not found. meg hogy


(for unicode file names please activate the Unicode PlugIN in 'Properties->Languages')


De hiába pipálom be azt a Unicode baromságot a languages-nél, akkor is ugyan ezt írja ki.

2010. máj. 20. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy orvosi rendszerekben használt formátum, nem igazán értem, miért így adják ki az adatokat.

Itt megtalálod a leírását, hogy mi is ez pontosan (ha érdekel)

[link]


és ezzel a programmal elvileg megnyitható:

[link]

2010. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!