Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Kiegészítő nem témogatott"...

"Kiegészítő nem témogatott" hibaüzenet iPhone-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma feltettem az iOS 11 Public Beta-t az iPhone 5S telefonomra, és telepítés után egyik (kínai) töltőmmel sem akarta tölteni.. Van 2 utángyártott töltőm is, egyik sem jó. Van vmi köze a bétához? iOS 10.3.3 (szintén béta) verzióval működött mind 2. Nem okoz nagy gondot visszatenni az iOS 10.3.2-őt, a Developer Beta-val is megszívtam, szóval vissza tudom tenni, csak kíváncsi vagyok, hogy lehet-e bármi köze az iOS 11-hez.. És ha igen, a rendes szeptemberi verzióval is ezt fogja csinálni?! :D :D

Az értelmes emberek értelmes válaszát köszönöm! :) :D



2017. jún. 27. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
∗támogatott
2017. jún. 27. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy az Apple az új szoftvereiben letiltja a nem eredeti töltők használatát, azért hogy biztonságban legyél, és ne csapjon agyon a kínai. (Csöppet sem azért mert pénzéhesek, és így még több bőrt tudnak lehúzni az emberekről, á dehogy.) A lényeg, hogy az eredeti töltőkben van egy chip ami kommunikál az eszközzel, ha nincs meg a chip akkor nem hajlandó működni.
2017. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez csak a bétákban van így, vagy a rendes iOS 11-ben is így lesz? Csak mert visszatettem az iOS 10.3.2-őt, és ezzel működik. Kicsit fura :D :D Mondjuk nem tudom, hogy egy 1 méteres kábelért ki adna 6800 Ft-ot, amikor ugyan úgy működik az eBay-es 500 ft-os is :D
2017. jún. 27. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, nincs Apple cuccom, és nem tudom hogy a szoftverfejlesztés hogy megy náluk. Lehet hogy csak a Beta kiadásban hagyják meg, hogy nem eredeti cuccal ne történjen galiba a programban. Szerintem viszont ha már megírták, akkor benne is fogják hagyni, hacsak nem lesz valami nagy népharag, de esélyes hogy még akkor sem szedik majd ki.
2017. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát reménykedek benne, hogy a hivatalos megjelenésig eltűnik ez a "funkció" :D Köszi a választ, ment a pacsi! :)
2017. jún. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!