Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik számítógépe...

Szerintetek melyik számítógépet vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2017. jún. 26. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első némileg erősebb.
2017. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom melyiket ajánljam. Mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai is. Az elsőben jobb processzor és külön videókártya van, de speciális házban speciális alaplap. Tehát ha később másik alaplapot tennél bele másik házat is kell venni. A tápról csak annyit ír, hogy 300 watt, vagyis lehet, hogy gagyi a táp.

A másodikban egy Celeron proci van , alaplapi videót használ. Viszont hagyományos ATX ház (később gond nélkül bővíthető, FSP márkás táp. Mindezek ellenére én az utóbbit venném meg, mert 3000 ft-ért lehet bele venni egy ugyanolyan procit, mint ami az elsőben van, ugyanennyiért lehet kapni hasonló videókártyát is mint amilyen az elsőben van.

Ezek persze az én szempontjaim. Mindegyiket azonnal lehet használni, csak a másodikra egy kicsit még kellene költeni.

2017. jún. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A FU-SI a BTX ház miatt később nem bővíthető/cserélhető. Ha alaplap vagy táp tönkremegy benne, dobhatod ki az egészet.

Ettől függetlenül az az erősebb gép.


A Tarox nem valami márka és gyengébb, mint a FU-SI, viszont egy Foxconn lap van benne és egy normális FSP táp, illetve normál ATX, amibe később is kapsz alaplapot/tápot.


Hát... szerinte azt döntsd el, mennyi ideig akarod még használni a gépet. Átmeneti megoldásnak a FU-SI jó. Tartósan a Tarox jobb.

2017. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsősorban netesésre és kisebb játékokra használnám
2017. jún. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!