Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Need for speed Most wanted...

Need for speed Most wanted 2005 akadozik valamiért mit tudnák neki csinálni? Windows 10

Figyelt kérdés
Proci:Intel core i7 6700 Alaplap:Msi h170 gamnig m3 ram: 16 gb ddr4 Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb HDD:Western Digital 3TB 64MB WD10EZEX FSP Hydro 700W
2017. jún. 25. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Win 10 uninstall

Win7 Install


Problem Solved.


Windows 10 játékra tökéletesen alkalmatlan, fele el sem indul, másik felle meg laggol mint állat

2017. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a win10 egy nagyon is jó rendszer. Nincs még egy ilyen gyors dolog. Lehet, hogy új neki a rendszer de úgy tudom van visszafele támogatottság tehát amit a win7 visz azt a win10 is. Amúgy jó kérdés mi lehet a gond, próbáld először a játékot újrarakni vagy esetleg szedd le más forrásból.
2017. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Amit a win7 visz azt a win10 is" - ez NEM igaz ebben a formában, rengeteg régebbi holmim van, amit egy JOGTISZTA windows 10 egyáltalán futtatni sem képes (kompatibilitási módban se kép se hang) mialatt a Win7 szó nélkül elindít.


Nekem még BIOS-om van (U)EFI nuku, de SSD van a gépben.

Szűzen telepített Win10 (MS-ről letöltve) úgy indult SSD-ről, mint egy már konfigurált és agyontelepített Win7 HDD-ről.


Játékok (UGYANAZ A KONFIG)

Természetesen a driver upgrade, downgrade, innen-onnan próbálkozáson túl voltam


-Serious Sam 3:Win7 viszi, Win10 FPS droppok, lag, hol jó hol nem

-CS Source: Ugyanaz a probléma

-Age of Empires 2 (igen régi, de jó játék)

Win7 alatt sima ügy, 10-nél el se indul

-C&C Red Alert 3 és Tiberium Wars

Win7 alatt végigjátszottam, Win10 random ledob mindkettő


Fifa07

Win7: Sima ügy

Win10: DirectX hibával kilép a telepítő. Ezt kikerülve nagynehezen sikerüt telepíteni, de aztán hasonló hiba miatt nem indul el. DX9 kell neki, akkor mi a problem?


Sroljam még az okokat, miért zúztam le a tizest?

2017. júl. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uhum. Tudod, ezekben a problémákban közre játszhat az is, hogy valszeg még socket775-ös lapod van (vagy legalább elég régi ami win10-nél rossz tud lenni). Régi hardverekkel még jó, hogy megnő a hibák száma. A win10 egy multiplatform op rendszer (tablet, telefon, pc) nem úgy van, hogy rádobom bármilyen régi cuccra. Annyi hibát tud okozni a win10 régi harvereken hogy el sem tudod képzelni... Tesómnál a hang recsegett, kihagyott mindig. Nálam a videókártyám régi volt, állandóan képi hibák léptek fel játék közben. Amióta mindenem viszonylag új (r7 250 nem tom mennyire számít annak, de win10 mellé megteszi) semmi bajom sincs. Sőt, boot idő átlag 7 sec, HDD-vel meg 15 körül volt de akkor még ddr3-as ramom volt socket1151-es proci, egy G4400 mellett. Nem ddr3l, ezért cseréltem és váltottam ddr4-re mielőtt gond lett volna belőle. Nagyon nem játszok mostanában, Lol van a gépen azzal játszok javarészt de tervezek letölteni pár játékot és most látva mit írtál le fogok szedni pár régebbi játékot is és megnézem hogy futnak, vagy hogy egyáltalán futnak-e.
2017. júl. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból szűrtem le, hogy régi cuccod lehet, hogy még csak BIOS-od van. Persze ez esetben új cuccokról van szó én azért is írtam, hogy próbálja máshonnan leszedni mert lehet, hogy az adott tört verzió ami neki lent van azzal van a gond.
2017. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja a konfigom lemaradt:


Fujitsu Siemens Amilo pa3115 LAPTOP


AMD Turion X2 Ultra (2x2,20 Ghz)

AMD Radeon HD3200 VGA (integrált)

2x2 GB Dual-DDR2 800 RAM

250GB SSD + 2TB HDD (Rendszer és játékok az SSD-n)


Win7 Ultimate x64 és Win10 Pro x64 volt, illetve kipróbáltam a Win8.1-et is, azzal is ment minden, de a 7-es jobban bejön



Windows7-tel és 8.1-el nincs semmi gond, a JOGTISZTA Windows 10-el annál több...

Régi hardver beismerem, de akkor miért erőltetik annyira a frissítést, ha régi gépen ilyen fos?

2017. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem én sem minek erőltetni akkor. Mondanák azt, hogy figyelj, ez multiplatform OS, óvatosan régi hardvereken. Na de, attól függetlenül egy jó rendszerről beszélünk aminek ha megvan a megfelelő konfigja jól tud működni. Nem is kell i5, nekem pl ez a konfigom most:


Proci: Intel Pentium G4400 (Skylake)

Alaplap: MSI B150M Bazooka Plus

Ram: Kingston HyperX Fury 8GB DDR4

Videókártya: Sapphire Radeon r7 250 1GB GDDR5

SSD: Kingston SSDNow UV400

HDD: valamilyen samsung 160GB-os


És ez már bőven elég a win10-nek, ez kijött 60 000Ft-ból ha nem számolom bele az SSD-t, meg volt még a gépháznak is ára ami egy Zalman Z9 Neo. Persze igen, biztosabb egy win7 még sokak számára itt ebben az országban pont azért mert sokan vagy belépő szintű új generációs procikat használnak vagy régebbi, de akkoriban gamernek számító konfigot, de sokan vannak úgy is, hogy még a core2 duo van nekik. Nekem még ha olcsóbban jönnék ki sem lenne soha többet core2 duo-m és nem azért mert rossz az, csak elavult és ez meglátszik nagyon is használat közben.

2017. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!