Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen egeret vegyek? Lézer,...

Milyen egeret vegyek? Lézer, vagy optikait? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Grafikusnak tanulok, és szükségem lenne egérre. Fogalmam sincs melyik mekkora, mert ipon.hu -n nézem. Kipróbálni csak Pesten tudnám, de 640+bkv az út.

Akinek van jó fajta, 4-5 ezer ft-os egere, az leírhatná, hogy mekkora az egér, miért jó stb.

A kezem kicsi (lány vagyok), a mostani egerem 11,5 cm hosszú és 6 cm széles. Ennél lehet kisebb, de ne laptophoz való pici egeret ajánljatok, az nekem használhatatlan, utálom a kicsiket. Rendesen kézbe paszolós legyen.

Az egerem egyébként tescos.. :D 900 ft-ért vettem, de semmi baja, de azért ennél jóval jobbat szeretnék. Ezzel nem lehet szerkeszteni sem (sokat szerkesztettem, de használhatatlan ilyen célokra)...


2010. máj. 19. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En egy Kensington Ci65m-et hasznalok, optikai, wireless, 1000 dpi. Szerintem nagyon profi kis eger, nem epp olyan kicsi, jol kezre all, oldalt profin gumirozott. Ha utananezel nemzetkozi forumokon is dicserik. Egyetlen hatranya szerintem hogy 2 ceruzaelemmel mukodik es emiatt picit nehez. Ha wireless eger is erdekel mindenkepp Logitech es Microsoft kozt nezelodj, ha kabeles akkor szerintem Microsoftok egyik legjobbak.
2010. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :) sokat segítettél!

MICROSOFT egereket néztem én is. csak a keretben nincs benne... 6-7 ezer ft.

2010. máj. 19. 13:24
 3/12 A kérdező kommentje:
a lézeres 6-7 ezer. de mi a különbség a lézeres vs optikai között?
2010. máj. 19. 13:28
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]



ez jó?


gondolom senkit se érdekel milyen egeret szeretnék, szóval semmi segítséget nem kapok

2010. máj. 19. 13:37
 5/12 anonim válasza:
18%
a lézeres szerintem a vezetéknélküli(wirelles) de nem vok benne biztos am ha nem akarsz elemet venni akk ne a vezetéknélkülit am meg az optikai nagyon elég játékara netezésre bármire nem kell 6-7 ezres egér :) remélem tudtam segíteni
2010. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
27%
előző vagyok am bemész egy számtek boltba mind 1 h hova és elmondod miet akarsz és ajánlanak
2010. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem Genius lézeres egerem van, és nagyon meg vagyok elégedve vele... (bár nem vagyok grafikus) De ha finoman mozgatom, akkor egy pixelt és tudok vinni a kurzoron, vagyis szerintem vegyél valami hasonlót...

Ne ilyet, mint ami nekem van, annyi pénzből sokkal pontosabbat, jobbat is vehetsz... De a márkát, illetve a lézeres egereket jónak tartom.

Az enyém kb. 3000 ft volt, de kb. 2-3 éve, szóval a technika azóta csak fejlődött, a tied sokkal jobb lehet, mint ez. :)

2010. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elso vagyok...amennyire en tudom nincs nagy kulonbseg az optikai es a lezeresek kozott, hacsak nem a tobb tizerzresek kozt valogatsz. Amugy amit belinkeltel az gondolom hogy oke, en is mostanim elott Microsoft 3000-et hasznaltam(wireless valtozatat) masfel even keresztul es rohadtul szerettem, azzal is nagyon meg voltam elegedve.
2010. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
notebook-hoz írják, szóval elég kicsi lehet... mekkora?
2010. máj. 19. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kisebb mint amit te szeretnel, de az biztos hogy jo
2010. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!