Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy lesz valaha sims 5?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy muszáj, hogy legyen 5. része, mivel a 4-et nagyon elbaszták, alapvető dolgokat hagytak ki belőle, mint pl a tipegők, medence, autók. A a kiegészítők se a legminőségibbek, értelmetlen kiegészítőket dobnak ki és már eltelt bizonyos idő az első kiegészítő kikerülése óta, mióta megjelent a sims 4 és egy évszakokkal kapcsolatos kiegészítő nem jelent meg, vagy az állatokkal sem pedig a tovább tanulással és felnőtté válással. Nagyon rámentek arra, hogy modern legyen a sims 4 és minket mintázzanak, hogy állandóan a gépen és a telefonon lógunk, az alapvető lételemű és általános dolgok köddé váltak, lehet hogy az új fejlesztők baszták el, de valami nagyon trehány munkát végeztek. Ezen felül a grafika is elég gyerek szinteket súrol, mivel a sims 3 nem a legújabb, még is sokkal realisztikusabb külsőt sugall a simmeken, a haj sokkal élethűbb, szálasabb, a fény is élethűen verődik vissza rajta, a bőrük is emberien viszonyul különböző fényviszonyokhoz és a szemük is csillog a fény hatására, ezt ahhoz képest hogy a 4 újabb, és sokkal több lehetőség áll előtte a technológiai fejlettségnek köszönhetően, kihagyták belőle, az azért elkeserítő ha egy sokkal régebbi kiadás többet tud, mint egy újabb ami százszor többet tudhatna. Úgy vélem, ha ezzel, a 4-el fejeznék be a sim iparágat, hatalmas csalódást kreálnának... én mióta élek simsezek, csalódnék, hisz 7-8 éves koromban már ezen függtem... szerintem ha az összes eddigi sims játékot, nem csak az 1-et, 2-őt és 3-at hanem a más sims-el kapcsolatos játékokat is alapúlveszik (pl simcity, simearth és sorolhatnám, keress utána ha érdekel mennyi sims van a sims 1-2-3-4-en kívül) és játszanának vele, és levonnák a tanulságot, rájönnének, hogy a 4-et már az alapjaiban elbaszták és ez vígasztalást és kiengesztelést érdemel egy 5. rész formájában, ami minden újat tartalmaz és minden olyan alap régi dolgot ami az előzőkben viszont megvolt! A kiegészítőkkel egyetemben. Ugyanis, siralmas, hogy egy lényegesebb kiegészítőt nem adtak még ki, és még olyan alap dolgok nincsenek benne, mint az esőzés vagy az életünkben állandós kis lények, az állatok...

A másik kérdésem, mi történt a sims-el? Valami az Electronic Arts és a Maxis között történt amitől ma nem ugyan olyan a sims mint volt, talán ezért is lett ramaty a 4. rész. Azt hallottam, hogy valami szerződés bontás volt vagy nem tudom, de elég lényegesnek hangzik, be tud valaki avatni?



2017. jún. 16. 03:52
 1/8 Nono8 ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nincs igazad.A sims 4 egy hatalmas játék amit piacra dobtak.A sims 3 sokkal elavultabb.A tipegők és a medence rég benne van a játékban.Az állatos kiegészítő pedig már tervben van.A sims 5 eselye 99%.
2017. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sims 8-ig lefoglalták már 4-5 éve a domainokat. Szóval valszeg lesz.. :D
2017. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak közben sajtótájékoztatókról az az infó szivárgott ki, hogy a sims emberei nem terveznek tovább részeket készíteni. De nem tudom. :D
2017. jún. 18. 05:40
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg eléggé el vagy maradva, mert az általad felsorolt dolgok már az autókat kivéve már rég vannak a játékban, de szerintem idővel autó is lesz majd.

Egyébként biztosan lesz Sims 5 is, hiszen nagyon nagy sikere van a játéknak, szerintem rengetegen vannak, akik ezen kívül más számítógépes játékkal nem is játszanak, pl. én se. Viszont ehhez még idő kell, hisz valóban sok minden hiányzik még így is a Sims 4-hez, szerintem sokkal tovább fogják húzni, mint anno a Sims 3-at.

2017. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Már tipegő is van benne?
2017. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már január óta vannak tipegők.
2017. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem valamiert nincs :/
2017. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy valamiért? Remélem nem azt várod, hogy a játék majd automatikusan frissítgeti magát. :D


Eredeti a játékod, vagy nem?


Ha eredeti, akkor ingyenesen letöltheted Originről.

Ha nem eredeti, akkor pedig torrent oldalakról.

2017. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!