Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ami képeket vágólapra kimásolu...

Ami képeket vágólapra kimásolunk print screennel, az valahova lementésre kerül, biztonságképp?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenre, hogy document and settings / local settings be valahova lementi magának a gép automatikusan??

Tudom, hogy külön le tudom menteni, nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogy kell, mert azt tudom, csak a le nem mentett képek saját kezűleg, elmentésre kerülnek valahova?? Pl mint a telepítési fájlok mikor telepítek vmit?? Köszi előre is a válaszokat.


2010. máj. 18. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem . Az vagolapon lesz csak.
2010. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Paint-ból szoktam előszedni
2010. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon leegyszerűsítve a vágólap egy ideiglenes mappa ,amiben pl a jobbegér/másolással tudunk egy fájlt létrehozni.Ez a fájl addig lesz ott ,amíg egy újat nem teszünk be,vagy a gép kikapcsolásáig.Elővenni innen pl a jobbegér/beillesztéssel tudjuk,annyiszor ahányszor csak akarjuk.

Ide kattintva látható a pillanatnyi tartalma:


Helyi lemez C > Windows > system32 > clipbrd.exe

2010. máj. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!