Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop lenne jo?

Milyen laptop lenne jo?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó laptopot venni, de nem tudom, hogy milyen legyen.

Szeretnék venni egy laptopot de, nem tudom milyen laptop lenne az ideális nekem.

Grafikusnak tanulok, ezért olyasmi kellene amire (sok) programot lehet rátölteni pl.:

- Paint Tool SAI

- PhotoShop

- Gimp

És mivel a Game-ket se vetem meg így:

League of Legends és World of Warcraft.


És még egyéb Rajz és Game programok.

Meg a Sony Vegas Pro és még hasonló program amire szüksége van.

És lehetőleg nem a legdrágább. Szeretném ha a gép nem lagolna, s bírná a sok programot. legyen erős a processzora.

Nem igen értek a laptopokhoz és nem is volt még laptopom, csak asztali gépem, de egy hónapja már az is meghalt. S most csak telefonom van.

Az árát nézve max 150 000 tudnák rá költeni. De ha valaki drágábban tud mondani/mutatni laptopot az se baj. Ha tudsz jó laptopokat ami drágábbak, nem gond, csak akkor linkelje be, vagy írja le a nevét. de azért fél millát nem költenék rá!


Milyen laptop lenne jó?



2017. jún. 10. 18:04
 1/1 anonim válasza:

Valami ilyesmi van 150000 körül.

[link]

2017. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!