Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fekete patront ajánlaná...

Milyen fekete patront ajánlanátok és hol szerezzem be?

Figyelt kérdés

Van egy HP Deskjet 2054A nyomtatóm, de állandó probléma forrása a patron.

Magáncélra használom, van, hogy 3 hétig sem nyomtatok, van, hogy hetente egy-két egyoldalas levelet, tehát csak alkalomszerűen használom, nem rendszeresen.

Eddig nagyon hamar kifogytak (...beszáradtak?) a patronok, ezért gondoltam, hogy a segítségeteket kérem milyet vegyek és melyik webáruháztól?

Vidéken élek, nehezített a mozgásom, ezért keresném inkább a webáruházakat. Néztem is, de nem tudok dönteni, mert nem értek hozzá.

Bár a gépem színeset is nyomtatna, de csak a fekete érdekel.

Nagyon megköszönöm, ha valaki tud segíteni!


2017. jún. 9. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen keveset nyomtatsz, akkor jobban megérte volna egy olcsó lézernyomtató. Már 15-20k között lehet jókat kapni. A tinta mindig be fog száradni ha nem nyomtatsz vele bárhonnan veszed is. A lézer soha nem szárad be, ha fél évig nem nyomtatsz vele akkor sem. A tonerek nagyon gazdaságosak. Egy töltéssel 1500-2500 oldalt lehet kinyomtatni. Az utángyártott toner pedig viszonylag olcsó. Én is most készülök venni egyet mert a régi elromlott. Amit kinéztem az egy Brother nyomtató. A toner bele 2300 ft és 2600 oldalt lehet vele kinyomtatni, tehát egy oldal nyomtatása nem kerül 1 ft-ba sem. Persze hozzájön még a papír és az energia, de így sem vészes. Szóval szerintem ne szenvedj vele, add el és vegyél egy olcsó lézert és megszabadulsz a beszáradó patronoktól. Vagy ha szükséged van a szkennerre, akkor ne add el, de vegyél mellé egy lézert és akkor beszáradhat a tinta.
2017. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom eddig hol és mennyiért vetted, de itt van egy:


[link]

Ez is be fog száradni, ha keveset nyomtatsz.

2017. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat, sokat segítettél!

Körülnézek a lézernyomtató piacon!:)


(A nyomtatót nem én vettem, hanem a születésnapomra kaptam a gyerekemtől, bár lehet, hogy én is ezt vettem volna a szkenner miatt, hozzá nem értésből.)

2017. jún. 9. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha még rászánsz egy kis pénzt, akkor vannak 30k körül szkenneres lézerek


[link]

2017. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, belenéztem a Brother nyomtatókba, millióféle van.

Még tudnál tanácsot adni, hogy ilyen kihasználtság mellett, nekem melyiket javasolnád?

2017. jún. 9. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszodra:

Sajnos most nem tudok ennyit kiadni, inkább megtartom szkennelni a HP-t és vennék egy olcsóbb, de jó Brothert, ha már te, aki értesz hozzá megbízhatónak tartod.

2017. jún. 9. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt néztem ki magamnak a következők miatt:

-a utángyártott toner 2300 ft 2600 oldal

-a dob külön cserélhető az élettarama 12000 oldal és a csere 3600 ft-ba kerül (ez is utángyártott)

-mellesleg ez az egyik legolcsóbb (most akciós)

-ezt hozzák el a legolcsóbban (990 ft)


nyomtató:

[link]


toner:

[link]


Ezek persze az én szempontjaim, másnak más lehet fontos.

Az árukeresőn található még számtalan másik nyomtató is.


[link]

2017. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt is, nem hangzanak rosszul a szempontok amiket leírtál, gyakorlatilag nekem is ezek a szempontjaim.

Megnéztem a Jófogáson, 1 db van feltéve olyan mint az enyém, 6ezer Ft-ért és az is egy hónapos hirdetés.

Hát ez nem sok, ahhoz képest, hogy a legolcsóbb helyen 18ezer az Árukereső szerint.

Viszont ha azt nézem, hogy a patron kiszállítással együtt 5600Ft és ezt 3 havonta eljátszom, akkor nagyon megéri azt venni, amit te néztél, ezért én is azt fogom választani.

Köszönöm, köszönöm! :)

2017. jún. 9. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem.
2017. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!