Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb? Milyen...

Melyik a legjobb? Milyen csatlakozású legyen? A többit lent olvashatod

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



fuji, asus, aoc, benq, samsung kizárva...

Ha ezek közül valakinek van jó tapasztalata akkor meghallgatom, viszont érdemes utána járni hogy miből rakják össze őket... nem mondom, hogy az lg és acer között nincs hibalehetőség, de szerintem kisebb az esélye.

Szóval melyik a legjobb, melyik éri meg, melyik csatlakozó típus nyújt szebb képet, milyen kontraszt arányú legyen, a felbontást is nézzétek. Szóval a részletekig nyugodtan. És mindenkinek a válasza érdekel :)


Lehetőleg hozzáértő, értelmes emberek írjanak, mert a kockák közül a fuji is jónak hallatszik, de nekem grafikus szempontból kell néznem, mert szerkesztésre kell.


2010. máj. 18. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozóból mindenképp DVI kell, remélhetőleg a videokártyán is van. Tökéletes képet ad. A monitorom rá van kötve a gépre DVI-n és D-Sub-on is, és látható a különbség a DVI javára. A felsorolt monitorokat nem ismerem, én Samsungra esküszöm ~10 éve és még nem csalódtam benne, nem tudom neked miért kizáró ok.

Ha már az ipon.hu-n jársz, elég sok monitorteszt van fent náluk, a keresővel hátha megtalálod ezeket is.

Egy tapasztalat: játékra is bőven elég az 5ms.

2010. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a másodikat vettem meg :)
2010. máj. 19. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!