Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok egy log fájlt...

Hogy tudok egy log fájlt táblázatba rendezni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy .txt fájl tele adatokkal. Azt kéne megoldani, h az excelben megtudjam majd nyitni úgy, h külön oszlopban van az IP, cookie, http protokol stb stb...

Eddig a Statistica nevű programot használtam. Belehúztam a .txt-t az pedig szépen elrendezte nekem oszlopokba majd, .xls ként elmentettem és kész is volt. Most viszont vmiért nem működik a Statistica és nem tudok rájönni h miért. Ezért kérném a segítségeteket h tudnátok e ajánlani erre egy programot? V van vmi konkrét megoldás erre excelben is? Esetleg ha vki megoldaná nekem :) (nem nagy munka, de ezt természetesen nem várom el. Nekem elég ha ír vki egy értelmes hozzászólást amit fel is tudok használni) 47 ezer soros a fájl szóval manuálisan nem megy. Sürgős lenne.

(erről lenne szó)

[link]


2017. jún. 5. 16:06
 1/6 Szirty ***** válasza:

Mi a határoló karakter az adatok (oszlopok) között?


Esetleg feltehetnéd olyan helyre is ahonnan jelszó/bejelentkezés nélkül is meg lehet nézni, mert ez nem olyan.

2017. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem 47 ezer hanem >478 ezer,

mond mennyi oszlop kell és mennyit fizetsz.

2017. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést nem is figyeltem h gond van a linkkel.

(")Idézőjellel vannak elválasztva.

Remélem ez már jo lesz:

[link]

2017. jún. 5. 17:15
 4/6 A kérdező kommentje:
már leritkítottam 79 ezerre :D
2017. jún. 5. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Már nem aktuális a kérdés/kérés.
2017. jún. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!