Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemet csak a párom és én...

A gépemet csak a párom és én használom, viszont találtam egy idegen msn beszélgetést naplózva, melyet egyikünk se folytatott. Egy hacker tehet rá beszélgetést a gépemre viccből úgy, hogy nem nyúlt hozzá sosem fizikailag?

Figyelt kérdés

A gépen egy teljesen idegen párbeszéd van naplózva. Tud-e esetleg valaki úgy szórakozni velem, hogy idegen "csajozós" párbeszédet tegyen fel a gépemre azért, hogy esetleg félreérthető legyen?


Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 18. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vagy az asszony megcsal és most leplezni próbálja egy hekker sztorival (vagy te most készítesz elő egy fedő sztorit?).

Ha a komandósok nem törik rátok az ajtót egy héten belül akkor megcsalás lesz. :)

2010. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt mondod, hogy ez lehetetlen? Te mennyire értesz ehhez? Én sajnos semennyire...
2010. máj. 18. 00:35
 3/15 A kérdező kommentje:
Kérlek, válaszoljatok már nekem többen is! Nagyon fontos!
2010. máj. 18. 00:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem lehetetlen csak az egyikre van 0,1% esély a másokra meg 50%.


A szöveg meg van? Semmit mondó és semleges?

2010. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kicsit értelmetlen a párbeszéd, de eléggé csajozós, ha úgy nézzük........egyszerűen nem értem, hogy a f...ba kerülhet egy ilyen a gépemre!!!!!!!
2010. máj. 18. 01:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Megvan a szöveg és amúgy eléggé érdekes, úgy nézzük. Igazából nem derülnek ki konkrét dolgok belőle........!!!!
2010. máj. 18. 01:09
 7/15 anonim ***** válasza:
kettőtök közül valaki álnéven beszélgetett
2010. máj. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt én is látom, hogy valaki álnéven beszélgetett itt, de nem tudom, hogy KI ?!
2010. máj. 18. 01:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy ki?

Ha csajozós a szöveg, akkor az aki a férfi.

2010. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

OK. Akkor a következő kérdés:


létezik olyan, hogy 2010 ÁPRILIS 30-án fél 7 kor(!!!!) valaki a teraszon üljön napszemüveggel kint a napon (boroskólával)?


Idézet a beszélgetésből:


"(18:33) Bubu: ahha

kisz kint ülök a teraszon

a napon

napszemcsi és boroskóla "

2010. máj. 18. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!