Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket vegyem meg? Melyik a...

Melyiket vegyem meg? Melyik a jobb monitor, és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]



2. [link]


ipon, aqua... mindegy, csak a monitort nézzétek, melyik éri meg jobban.


2010. máj. 17. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehetne Samsung? Ha nem akkor talán az LG... Pár hónapja én is néztem ezt az ASUS-t. De neten sok rosszat írtak róla, amik ugyan garanciális hibák, de bosszantóak. Így Samsung lett (2243SW). Nem volt rossz vétel!
2010. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a samsung oylan mint a benq.. fifti-fifti alapon nem szeretnék monitort venni.

nem tudom.. szívem szerint dell, hp lenne a legjobb, de hihetetlen árban vannak.

Tesztet esetleg tudtok mutatni? megköszönném :) én nem találtam.

2010. máj. 17. 23:50
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Nekem most van a második lg-m. Semmi bajom nem volt egyikkel sem. 1753 volt , majd 1953 lett belőle. a 1753-at a mai napig használja szomszéd. Faternak 710-es samsung van, pixelhibás, ráadásul középen.
2010. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

valaki kérdezte mit vegyen... asus, lg, benq és ezt a választ kapta:

"még nem szedtél szét ilyeneket biztos vagyok benne... szóval:


belső szerkezet és minőség alapján kihullik a BenQ.

képminőség alapján a maradékból az LG a nyerő. bár személy szerint százszor inkább vennék egy 4:3 19-es normál monitort, mint egy 22 wide-ot. bár ez attól is függ mire használnád persze."

2010. máj. 18. 00:47
 5/11 anonim válasza:

A kettő közül inkább az Asus, LG-t mint márkát nem ajánlanám semmiben...

De inkább nézz jobban körül, ha FullHD-s monitort akarsz, mert mindkettőn csak D-Sub van (azaz egyszerű VGA csatoló felület), ami kevésbé fog neked rendes jelet átvinni, ajánlott egy FullHD-s monitoron legalább a D-SUB melett egy DVI csatlakozó, ill. a HDMI lenne a legjobb.

Ilyen árkategóriában tuti kell, hogy legyen DVI-os.

LG-t akkor vegyél max ha olcsót akarsz és rövid távra -bár szerintem ez hlyeség.

2010. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hmmm... igen most már meggondolandó, kell-e az LG?..

hosszútávra szeretnék mindenképp, és nem véletlenül 3 év a garancia minden monitorra (majdnem mindegyikre..).

Ha nem LG és ASUS, akkor helyette mit ajánlotok?

2010. máj. 18. 10:19
 7/11 A kérdező kommentje:

ja amúgy téves a megállapításom... d-sub csatlakozója van, csak interneten elírták...

tehát, ha számít a csatlakozó akkor a jobbik-rosszabbik van :)

2010. máj. 18. 10:20
 8/11 anonim válasza:

Én vettem egy felsőbb kategóriás Benq-t v2400Eco-t ezzel megvok elégedve, annyi az össz-vissz baja, hogy fehér, de van már elvileg feketében is csak anno még nem jött be az országba amikor ezt vettem -fél éve.

Mindenféleképpen Samsungot tudom még a Benq-n kivül ajánlani.

2010. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azokat szemétből rakják össze. a belseje egyforma, akkor mindegy melyiket veszem meg. benq-ról olvastam ipon-on. ha érdekel nézz utána, mennyi probléma van vele. nekem sokáig kell majd, és sokat lesz működés alatt. tutira dell vagy hp lesz a nyerő. de köszi mindenkinek a segítséget :)
2010. máj. 18. 13:11
 10/11 A kérdező kommentje:
jézusom, ennyi pénzem nincsen :D
2010. máj. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!