Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek kék halál ellen?

Mit tegyek kék halál ellen?

Figyelt kérdés
A gépem elindításakor 0×0000007B stop üzenet jelenik meg. Az újraindítas nem használ. Próbáltam az automatikid javítást de nem használ. Olvastam hogy a rendszervisszaállítás megoldhatja a problémát de a gép nem engedi mert nem talál visszaállitási pontot. Kérlek segítsetek!

2017. jún. 1. 11:27
 1/4 CspCsj ***** válasza:

BIOS-ban nézd meg hátha átkapcsolódott a SATA mód AHCI beállítása. (BIOS-ba lépés: leggyakrabban bekapcsoláskor F2 vagy Del billentyűnyomogatásra)

https://www.youtube.com/watch?v=yzHeJ6NUL_g


Vagy ha ez nem segít, akkor mondjuk Csökkentett módban próbáld indítani és ott visszaállítást próbálni. (F8 billentyűnyomogatásra)

[link]

2017. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A biosban lévő menü nem olyan a gepemen mint a videóban de egy masik videot találtam ahol olyan viszont nekem nincs olyan beállitás három másik dolog közül lehet választani. Mindegyiket kipróbáltam de egyik sem használ. Mi lehet a gond?
2017. jún. 1. 14:54
 3/4 Hominida ***** válasza:
Mindenekelőtt próbáld megtudni, hogy mit jelent ez a kód. De ehhez kell az alaplap típusa, a Windows verziója és a hibaüzenet egyéb részletei is. Ide nem járnak látnokok.
2017. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takysoft ***** válasza:

[link]


Erről nekem is a SATA-IDE dolog jutna eszembe...


[link]

Itt egy angol leírás, ez is segíthet, sok lépés van benne

2017. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!