Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebay en rendeltem egy lökhárít...

Ebay en rendeltem egy lökhárító védő gumit, viszont nem érkezett meg. Kapcsolatba léptem az eladóval, és kiderült hogy vissza került az eladóhoz. Elküldené újra bízhatok benne?

Figyelt kérdés
Írták hogy vissza érkezett hozzájuk a csomag, valami probléma miatt de elküldenék újra. Mivel nem kaptam meg ugyebár én indítottam egy "ügyet" a resoluton centerbe, azt kérték hogy töröljem ezt az "ügyet" mert az ebay vissza fogja utalni nekem a pénzt és így nem tudják elküldeni. Kérdésem hogy ennek ez a menete vagy át akarnak vágni?(egyébként egy cégtől rendeltem és csak pozitív visszajelzései vannak)

2017. máj. 3. 17:16
 1/1 Argloss ***** válasza:
Így nem. Ügyet csak akkor zárj le, ha megoldódott. Nincsen nálad se a pénz, se a cucc.
2017. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!