Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A netbookomon újabban pár...

A netbookomon újabban pár perc után összeesik a windows. Sikerült elolvasnom, mit "tanácsol" a kékhalál:bios-ban kapcsoljam ki a memóriabeállításokat (mit és hogy? ) meg valamit csináljak az F8 gombbal. Mit lehet csinálni és jó-e, ha ezeket csinálom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a memória a hibás, mindig azt írja ki (mielőtt meghal a windows), h a rendszer súlyos hiba után állt helyre.
2010. máj. 15. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt is kiírta a kékhalál, hogy a hiba a windows32 k:sys fájlban van, de következő alkalommal nem írta ki, legalábbis nem láttam. Ez a fájl akkor az egy alkalommal okozott gondot, vagy mindig van ezzel gond?
2010. máj. 15. 13:25
 2/8 anonim ***** válasza:
A vérprofi guruk biztosan tudnak segíteni, itt találod őket. Regisztrálj és jelentkezz be, tedd fel a kérdésedet. [link]
2010. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
F8: annyit jelent, hogy inditsd újra, amig fekete a monitor, nyomd le az F8-at. Aztán Csökkentett mód. Így lehet a hibákat kijavítani.
2010. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak nagyon köszi, a fórumot ismertem, de ezt a topikot nem, így viszont lehet, hogy nem is kell semmit kérdeznem, jó esetben már ott van a megoldás az elején, de egyszer még lecsekkolom, mit ír az a fránya kékhalál.

2.-nak: köszi neekd is, ezt már próbáltam máskor is, de nem reagál semmit a gép...bár én akkor nyomtam az F8-at, amíg az acer logó fent volt, lehet, hogy nem akkor kéne?

2010. máj. 15. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha beteszed a win telepítő CD-t és csinálsz egy javító telepítést, első körben. Ha ezután sem jó lehet gyanakodni hardveres hibára.
2010. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvastam hogy netbook, akkor pendrive-ra tegyél egy bootolható telepítőt és úgy csinálj javítást.
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát sajna a saját gépemen levő windows nincs pendrájvon, most me gmár nem teszem rá, lehet, hogy azzal vna gond ugyanis, lehet valami hibás fájl benne, nem?

Más cd-jét meg nem teszem pendrájvra, mert az nem jogtiszta lenne, az meg engem zavar. Azért köszi:)

2010. máj. 15. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
13 53-as vagyok. Újrainditás, de amíg fekete, akkor nyomogasd le az F8-at. A logót ne várd meg. A Windows normál inditása helyett menj az oldal tetejére és válaszd a Csökkentett módot.
2010. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!