Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamit lenyomtam a laptopon...

Valamit lenyomtam a laptopon es atallitodott az egesz billentyuzet, ilyen jeleket irßððé®é²¤³¼ Kiveve ha nyomva tartom caps lockot es ugy irok, valakinek valami otlet mi lehet a baj? HP PAVILION DV6

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nyomj egy Shift + Alt billenyűt majd ha nem jó

ctrl + alt billentyűt

2017. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem allitja vissza neha valamelyik mukodik ahogy probaltam de ennyi es mar a touchpad se jo viszont egerrel megy.

Mit gondolsz ? Lehet viz kerult bele ? Ha ujra raknam ? Lehet rendszerhiba esetleg szedjem szet es szaritsam ki ?

2017. máj. 2. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

én újraraknám és ha megint ez a gond akkor legalább tudod, hogy nem a renszerrel volt a probléma.

javasolnék 1 linux pendriveról való bootolását, és ott kipróbálni, hogy milyen a billentyűzet, ezzel megúszod az újratelepítést. Ha ott is ez a probléma akkor értelemszerűen nem a rendszerben van a hiba hanem a laptopban. Esetleg másik billentyűzettel próbáld meg.

2017. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!