Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a PC config?...

-=GReddy=- kérdése:

Szerintetek jó ez a PC config? (főleg játékokhoz)

Figyelt kérdés

Régen volt PC-m ,de elavult és vettem egy PS4-et.Nem volt vele különösebb problémám csak maga a tartalom mennyisége (mint játék) ezért eladtam és inkább úgy döntöttem beújítok egy PC-t.


Szerintetek mennyire optimális ez az összeállítás a mai játékok igényeihez?


Alaplap: ASUS B150M-A M.2

Processzor: Intel Core i7-7700K (4.5Ghz)

Ram: 16GB DDR4 (2400Mhz)

Video kártya: nVidia GeForce GTX1060 (6GB)

...illetve 2TB (HDD) tárhely


(kb.1 évig volt PS4-em) Nem nagyon követtem a PC-s fejlődést ,de igyekeztem egy erős gépet összehozni

bár a 16gb Ram (ahogy láttam) ma már szinte "ajánlott gépigyény" és tudom hogy vannak jóval erősebb video kártyák is ,de én ezt az 1060-at gondoltam ár/érték arányában jónak,de ha valaki máshogy látja szívesen várom a hozzászólását,illetve javaslatát.


A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. máj. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán. vagy egy nonk i7 legyen vagy egy k-s i5 z-s alaplappal. és mehet nyugodtan a gtx 1070 ha hosszabb távra tervezel. és persze tudni kellene a tápot is.
2017. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már ár érték arányról van szó akkor hanyagold a k-s procit és az i7 -et is . B150 lap amúgy is vicc k-s proci mellé . I5 6600k és mellé egy gtx 1080 na ez jó ár / érték arány teljesítmény !
2017. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1./ FSP Hyper (700W) tápegység
2017. máj. 1. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Keret?
2017. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!