Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy van-e...

Honnan tudom, hogy van-e wifi, ill. adapter kapcsolódási lehetőség samsung R540 -nem mai gyerek- laptopom-hoz? Több lent.

Figyelt kérdés
Vezetékes netem van,szeretnék egy TP-Link TL-WN722N adaptert kapcsolni hozzá,de - lemez elkutyulódott - fogalmam sincs van-e rajta wifi,-vagy kell valamit telepíteni?.Leírást nem találok sem a géphez,sem az adapterhez. "Már ami érthető,és magyar.Én sem vagyok "mai gyerek" ezért sajnos nem értek hozzá,de tisztelettel megköszönöm az alapos -hülyének"való leírást, utánanézést ami ténylegesen részletes.Tisztelettel és köszönettel a segítségért.Ill.mi is az a driver és lehet,hogy valamit kell telepíteni a gépemre?Köszönöm a részletes leírást!!!!
2017. ápr. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

felmész a tp-link weboldalára leszeded a windows-hoz a drivert, középső a linken.


[link]


feltelepíted és tudod használni az usb-s wifi adapteredet.


windowsban feldobja majd a vezeték nélküli hálózatokat, gondolom az már menni fog.

2017. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És, ott majd mit kell beállítani, a vezeték nélküli hálózatokon?És hogyan ellenőrzöm,hogy működi-e?Jó lesz vajon?Tiszteletem!
2017. ápr. 25. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom van egy wifi routered amire csatlakozni akarsz. Milyen operációs rendszer van rajta?


A windows-nak akármelyik verziójának van saját wifi manager programja, amiben be lehet állítani a wifi hálózatot, de ezt megkönnyítendő feldobja a környezetben lévő wifi routerek nevét és akkor arra kell kattintani amire csatlakozni akarsz.


Van beépített súgó a windowsban F1 gombbal jön elő.

2017. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Routerem nincs, adapterem van TP-Link.Elkutyultam a lemezét,és nem találom a pin kódját.KÖszönöm a választ.
2017. ápr. 26. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor hova akarsz wifin csatlakozni, ha nincs wifi routered?


Egyáltalán mire akarod használni a wifi adaptert?


Belinkeltem a drivert ahonnan e kell tölteni, nem kell cd lemez.


Milyen PIN kód? Az meg minek? Ez nem SIM kártya, ide nem PIN kód kell, hanem a jelszó ahhoz a wifi hálózathoz amihez csatlakozni akarsz.



Nem igazán érthető mit szeretnél a wifi adaptereddel, így meg elég nehéz segíteni.

2017. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!