Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépemel? Nem...

Mi lehet a gépemel? Nem akarta betölteni az xp

Figyelt kérdés
nekem bekapcsolás kor be kel nyom nom az f1 et és elkezdi tölteni az xp de ez most nem igy volt ugyebár mikor bekapcsolom be agya az alaplap márkát és át ugrik arra hogy nyomjam meg az f1 et de most megált az alap lap márkánál és akárhányszor nyomkodtam semi aztán szét kaptam és ki cseréltem a szilikon plasztát hátha csak melegszik de nem .
2010. máj. 14. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

f1-t valszeg azért kell nyomnod, mert az alaplapon lévő elem halóban van, talán csere

de előtte próbáld ki, hogy lehúzol egyenként mindent az alaplapról (és újraindítgatsz) és akkor talán kiderül, hogy mivel van baj

2010. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az F1-et valóban azért kéri, mert merül a gombelem az alaplapban. A postolás melyik részénél akad meg? (Ram számolás, lemezek, stb... Ha nem mutatja nyomj egy TAB-ot a betöltésnél)
2010. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
öö igen de van mikor be agya a alap lap márkát továb semi és amikor kivetem az egyik ramot bekapcsolt de mulkor kivvetem és akor is ezt csinálta értek a gépekhez de ez nekem akor is fura
2010. máj. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!