Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emachines E520 laptop képernyő...

Emachines E520 laptop képernyőprobléma. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés

nem volt jó a webcamerám, állandóan lefagyott ha használni akartam, ezért próbáltam drivert telepíteni, találtam is párat kipróbáltam de nem volt jó, végül ezt (Camera_Bison_v.2.0.0.17_Vistax86x64) raktam rá, és ettől ilyen gagyi lett a képernyő, széthúzza és homályos is ( [link] csak 800x600 vagy 1024x768as képpontot enged és így nem olyan mint volt.

tudom iq fighternek tűnök, igaz, nem értek hozzá, de légyszi segítsetek, hogy visszaálljon és még a webcamera is működjön. légyszíves!!!


2010. máj. 13. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen oprendszerrel használod?? a driver mögött ott van hogy vista. ha valóban vista akkor válts át win7-re és rakd fel az xp-s drivert. ha az xp-s nem jó akkor letörlöd és felrakod a vista-s drivert hozzá.
2010. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na igen ezt akkor elnéztem xp-m van...most tettem rá xp-hez való drivert de akkor sem működik a webcamera, semmilyen formában...


és ezt a képfelbontásos izét hogy csináljam meg??

2010. máj. 14. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:
azt írja ki a webcamerára hogy a számítógép védelme érdekében a windows bezárja a programot
2010. máj. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!