Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell ingyen Unturned...

Hogyan kell ingyen Unturned szervert készíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok azéet írtam ide mert szeretném megtudni, hogy hogyan kell saját házi online Unturned szerver készíteni, hogy mások is feltudjanak jönni a szerverre. Mindezt ingyen szeretném, ha valaki tud segíteni dobhatna egy privát üzenetet. Előre is Köszönöm.

2017. ápr. 18. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Google:

[link]

3. találat:

[link]

2017. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam de mégse jó valaki esetleg nem tudna segíteni? Aki tud egy privát üzit dobjon rám, Köszönöm.
2017. ápr. 19. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:

"Már megpróbáltam de mégse jó"

Miért, nem indul el?

Mit ír ki ilyenkor?


Vagy nem éred el?


Vagy csak távolról nem éred el?


Vagy mi pontosan a probléma?

2017. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néztem pár videot hogy hogyan kell, én feltudok rá menni De már egy barátom nemtud.

Én azt szeretném ha bárki fektuda rá jönni De sajnos még a barátom se tud :/

2017. ápr. 28. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Az általam a #1-es hozzászólásban javasolt leírásban szerepel, hogy ki kell engedni a routereden a szerver által használt portot:

"Port Forwarding

In order for anyone to access the server you've set up, you need to go into your router's settings and open the server's set ports.


NOTE: Port Forwarding has to be done carefully. Nobody will be able to connect to your server if you do this incorrectly.


Follow the steps below:


Open any internet browser, and type your default gateway into the address bar, then hit enter.

Find a section for Port Forwarding.

Click the option that allows you to add a new port, or rule.

The default port range is 27015 to 27017, with 27015 being the connecting port.

You must enter an IP Address, or Destination Address, using either a Dynamic IP or Static IP.

The preferred protocol is UDP."

Tehát a 27015 - 27017 tartó UDP porttartományt kell kiengedni. Ha van tűzfalad, akkor azon is ki kell engedni az Unturned szerverét.


A barátod, ha távolról akar csatlakozni, akkor az Internet irányából látszódó, publikus IP-címedre (amit itt kérdezhetsz le: [link] ) kell csatlakoznia.

2017. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A router kiengedés odáig megvolt, minden jó. De a tűzfallal még bajba vagyok ott nem is próbáltam. Köszönöm a segítséget. Annyi lenne még hogy a barátom ha feltudna jönni akkor a többiek (random emberek) hol tudnak feljönni azaz hogy tudnám publikussá tenni a szervert? Köszönöm az eddigi segítséged
2017. ápr. 29. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"hogy tudnám publikussá tenni a szervert?"

1. Regisztrálsz egy dinamikus DNS-címet -gyanítom lakossági Internet-elérésed van - valamelyik ingyenes ddns szolgáltatónál, például: [link] ha D-Link routered van akkor: [link]


2. A regisztrált DDNS-címet beállítod a routerben/ha nem lehet a routerben a gépeden (ehhez elérhető a szolgáltatónál kliensszoftver).


3. A meglevő dinamikus DNS-címet meg meghirdeted egy Unturned szerver-listán:

[link]

2017. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!