Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megfoghatják a határon ha...

Ádámwww kérdése:

Megfoghatják a határon ha 23dollárért rendeltem egy fülest, de 23eurótól már van vám?

Figyelt kérdés
Kb annyi 23dollár mint 22euró szóval arra "elvileg" nem fogjá rá rakni a +27% áfát.Szóval van rá esély hogy azt hagyják tovább menni?

2017. ápr. 15. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Pontosítanék, nem vám hanem áfa.

Jelenlegi állapotba több mint 400forintal kerül többe a 23euró mint a 23dollár.

2017. ápr. 15. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor még a vámhatár fölötti dolog is simán átcsúszik a vámon (25-40 ezer forintos dolgok nálam mentek), nem kell emiatt aggódnod. Úgysem lehet előre tudni, ez is történet és az is. Külföldről csak úgy rendelünk áfahatár fölött, hogy beleszámoljuk mint lehetséges kiadás, így nem fog váratlanul érni.
2017. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem hogy átcsúszik mert ha számokat nézzük át kell csússzannia.Igen, tudom hogy bele kellenne számolni de ma döbbentem rá hogy lehet baj lesz vele mert nemnagyon szoktam ennyi pénzért rendelgetni..S akkor reménykedem hogy békébe hagyják.:D
2017. ápr. 15. 21:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!