Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Windows 8.1 pro op...

Segítség! Windows 8.1 pro op rendszer van a gépemen és egyik nap azt írja ki, hogy "Aktiválja most a windows rendszert (fontos) " Mi a probléma?

Figyelt kérdés
én rá is megyek és a termékkulcs be van írva meg minden rá nyomok, hogy aktiválás. Erre kihoz egy hibaüzenetet amiben ez ál: Hibakód: 0xC004F074 Hiba leírása: A szoftverliencelési szolgáltatás jelentette, hogy a termék nem aktiválható. A kulcskezelő szolgátatáshoz (KMS) nem sikerült kapcsolódni. További informálció az alkalmazások menüpontjában. Mi a probléma?

2017. márc. 23. 20:33
 1/4 szántóvető ***** válasza:
sok hibalehetőség van,én sem tudok jobbat mint amit a neten írnak.szóval keress rá,valamelyik megoldás biztosan beválik. [link]
2017. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AntZ ***** válasza:

Írd be rendszergazdai parancssorba a következőket (windows gomb + X):

slmgr -dli

slmgr -dlv

slmgr -xpr

Ha mindegyik parancsra azt kapod, hogy tartósan aktiválva, akkor örülsz.

Ha nem akkor írd be:

slmgr -ato

aktiválja a kulcsot és a licenszet a Microsoft szerverén.

slmgr -ckms

alapra állítja a KMS szerver nevét.

Ezek után megint próbáld az első három parancsot.

2017. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de így csak egy másik hibaüzenetet ír ki nekem! :(
2017. márc. 25. 10:53
 4/4 AntZ ***** válasza:
2017. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!