Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop hibaüzenet után leállt...

Laptop hibaüzenet után leállt és azóta nem indul, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sajnos személyesen nem láttam a történteket, de játszottak a gépen, amikor egy Windowsos hibaüzenet tűnt fel (azt, hogy pontosan mi én sem tudom) majd ezután leállt a laptop. Azóta ha megpróbálom bekapcsolni felpörög és ennyi, a képernyő be se kapcsol. Mi lehet a gond?

2017. márc. 18. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

BIOS-ba ha betudsz lépni, elsőre ott kéne megnézni jelez-e valamit. Pl RAM-okat látja-e, vagy HDD.

Utána, akkut vedd ki, az összes csatlakozást igazítsd meg, HDD, RAM-okat vedd ki tedd vissza, majd az akkut. Bekapcsol?

Lehet kell játszani a RAM slotokkal, ha esetleg ott van a gond.

2017. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kékhalál volt lehet hogy a gépet kell újrarakni.
2017. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam belépni a BIOS-ba de semmire nem reagál a gép.
2017. márc. 18. 15:20
 4/7 A kérdező kommentje:
USB-re kiírtam a windows-t de mivel nem tudom behozni a BIOS-t se nem tudom újrahúzni se.
2017. márc. 18. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

"Remove power, and with the machine off, remove the battery and any attached USB things.

Press and hold the power button for 60 seconds, release and slip the battery in and attached the charger.


DO NOT PLUG IN ANYTHING ELSE!"


Magyarul, húzd ki a töltőt, vedd ki az akksit, és minden egyéb USB cuccot húzz ki belőle. 60 másodpercig tartsd lenyomva a főkapcsolót, majd utána tedd be az akksit, de mást ne. A koma írja még, nem biztos, hogy minden gépnél működik, de egy próbát megér.

2017. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

F12-vel előhozhatod a boot menüt. (általában) Sűrűn nyomogatod bekapcsolás után. Bár ha a BIOS sem jön be...


Teljes áramtalanítás, RAM ki, RAM be, HDD csatlakozás megigazítása. Akku vissza...utána?

2017. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sharkxxx ***** válasza:

Valami hardware elromlott benne. A videó kártya, vagy az alaplap, vagy a RAM.

Vidd el szervízbe!

2017. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!