Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus P5VDC-MX alaplapba lehet...

Asus P5VDC-MX alaplapba lehet tenni 4 magos processzort? (Foglalat: LGA775)

Figyelt kérdés

Én egy Intel Core 2 Quad-ra gondoltam.


(Ezt néztem: [link] )



2017. márc. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.


LGA775 socket Intel® Core™2 Extreme/ Intel® Core™2 Duo/ Intel® Pentium D/ Intel® Pentium 4/ Intel® Celeron D CPU-nak


*Only PCB R2.0(or later version) supports FSB 1066 MHz

*Megjegyzés: a chipset korlátok miatt az Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia, C1E, és TM2 nem támogatott ennél a modellnél.

2017. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint Core2Quad-ot nem. Extreme igen.
2017. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Intel Core 2 Extreme-t valahol tudok venni, vagy ez már olyan régi, hogy sehol nincs? Kicsit keresgettem a neten, de nem találtam.
2017. márc. 13. 18:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a jelenlegi processzorom belső órajele 2.8 Ghz, lehet az új 3 Ghz? Ha igen, ezt néztem: [link] Ez jó lenne?
2017. márc. 13. 19:09
 5/6 Komplikato ***** válasza:
Elsőben linkelt leírás alapján még Pressler magos Pentium 4 és Celeron procit SE viszi. Erősen kétlem menne benne bármilyen Core 2 proci, ahhoz megfelelő VRM verzió (feszültség szabályozó v11.1 vagy nagyobb) kell és támogató Bios.
2017. márc. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most Celeron proci működik benne.
2017. márc. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!