Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba Satellite L500-1EQ....

Toshiba Satellite L500-1EQ. Milyen op. Rendszer való hozzá és érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Jó áron jó paramétereket látok ennél a gépnél, de mindenki oprendszer nélkül árulja.

Nekem az XP tökéletesen megfelelt eddig, gondolom eztán is meg fog. Én netezni, levelezni és dolgozni akarok rajta, nem csilivilizni. Kérdés, hogy az XP ki tudja-e használni a gép hardverképességeit. Elnézést, mielőtt bárki kioktatna: nem értek hozzá, ezért kérdezek. Ennek figyelembe vételével kérném a válaszokat. Köszönöm.


2010. máj. 10. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire kell? Mennyit szánsz rá?

A pentium 1 magos processzorokat felejtsd el minimum D ( ez 2 magos) vagy Core 2 duo.A videókártya integrált= sz@r.

Ilyen árban ez oda vissza veri: [link]

vagy ez: [link]

vagy ez: [link]

ezek a laptopok centerbe verik :)

Remélem segítettem. Üdv

2010. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit fűzök hozzá hogy XP helyett Windows 7 et rakj fel :). (vistát ne mert azt elcseszték de nagyon)
2010. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A belinkelt gépek tényleg tök jók.
2010. máj. 10. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a Toshiba oldalán találsz Xp-s drivereket, akkor nyugodtan tehetsz rá xp-t. Sata-ról Ide módba kell állítani majd telepítésnél. A vásárláskor ezt kérd meg, hogy csinálják-mutassák meg!

[link]

2010. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ha tényleg nem "csillivillizni" szeretnél (gondolom 3D-játékok, videóvágás, stb.) akkor jó az a Toshiba is. Megbízható márka nagyon, én csak jót hallottam róla.

Windows XP-t vagy Windows 7-et rakj fel, a Vista elég gyatra lett. Linux, Mac OS szintén :)

2010. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!