Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Semmit nem lehet már vele...

Semmit nem lehet már vele csinálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy éve vettem a laptopomat (FS amilo mini ui 3520), mindig megfelelően használtam. Úgy kb 1 hónapja kiírja indításnál magyarán h: haldoklik a vinyóm nyomjak f1-et a folytatáshoz..azóta leformáztam..most tökéletesen működik, gyors..stb. Letöltöttem a Hard Disk Sentinel-t, és azt írja h meghibásodás várható, meg h azonnali merevlemez csere szükséges.Mennyire 100%os ez az eredmény? Igazából nem akarom elhinni..:S Ráadásul nem tom honnan szerezhetnék új vinyót bele,s azt se mennyibe kerül...

Vki tudna segíteni? Semmi esély már arra h jó legyen??

Köszi


2010. máj. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a zöldségesnél vagy a festék boltban ugye nem lehet kapni merevlemezt, meg is értem a kétségbeesettséged. De ha bemész egy számítástechnikai üzletbe, ott esetleg. Meg ki is derül, hogy mennyibe kerül. Sőt ha minden igaz, ott értenek hozzá és segíteni fognak.
2010. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem kell kiforgatni a szavaimat...azért kérdeztem mert ha nem tudnád az én laptopomba nem egyszerű szerezni vinyót..mivel mini(ha tudsz olvasni)...

és ha nem tudsz norm válaszokat adni, akk inkább kímélj meg tőle. Vhogy kivan vele a ***om h mostanba rohadtul nem lehet ide írni.mert hasonló debilek hülye válaszokat adnak.azt hiszed ezzel felkerülsz a fuckyeahre v mi?? pff

2010. máj. 10. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg a helyedben még nem vennék új vinyót. Azt írod,hogy leformáztad és most tökéletesen működik.Lehet hogy még két-három év múlva is jól fog ez neked működni.
2010. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nyavajogsz, ahelyett, hogy számítástechnikai szaküzletbe mennél a problémáiddal és még én vagyok a hülye, meg idegesítő. Mert itt majd kéz alatt biztos ajánl valaki neked valami jót, látatlanba, megfoghatatlanul, garanciálisan. Mert ha nehéz beszerezni valamit, akkor már nem is kell a hozzáértőkhöz menni. Jól van. Igazad van. A logikai győzelem a tiéd ;).
2010. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

húú de keménynek hiszi magát vki..

csak tanácsot kértem nem azt h oldják meg a problémámat, úgy érzem norm kérdést tettem fel, de ha vmi nem tetszik, akk én se vok kíváncsi a hülye kommenteidre..

am rólad cs 1 vmi jut eszembe: nagyképű öntelt f*sz

na bye

2010. máj. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!