Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a hiba mitől lehetett?...

Ez a hiba mitől lehetett? Hogyan lehetséges egy új cucctól? Kormánypadról van szó, bővebben lent!

Figyelt kérdés

Rendeltem egy MM3 Manta Twin Turbo 3 típusú játékvezérlőt PC-re(USB-s).

A gond az volt,hogy ha megnyomtam a gázpedált akkor a kormány kilengett,rángatózott és ugyanez volt amikor a féket nyomtam.Nem az útviszonyok miatt volt,mert a kocsit megállítottam és akkor is ezt csinálta.Több játékkal is próbáltam.Az oké,hogy játékon kívül rángat,mivel kap egy impulzust és ezzel azt jelzi,hogy elvileg minden rendben,de játék közben ezt ugye nem kellett volna csinálnia?

Az ügyfélszolgálaton hálistennek azt mondták becserélik,de mi van ha azzal is ezt fogja csinálni?Szerintetek is hibás a termék?


2010. máj. 10. 02:37
 1/4 Jenci ***** válasza:
Mantát ne vegyél!Nekem is volt,semmire nem volt jó.Szerencsére nekem becserélték egy másik gyártmányúra.
2010. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem jó a Manta.Persze előfordul,hogy egy termék meghibásodik.
2010. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül szerintem is jól van felépítve,holnap hozzák az újat,kíváncsi leszek.
2010. máj. 12. 17:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ez normálisan működik!Ugyanolyan,csak több gomb van a kormányon.Amúgy még jobb is.Erre cserélték be:

Manta Compressor 3 Supreme MM-626

A probléma megoldódott.......

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!