Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen videot milyen programmal...

Ilyen videot milyen programmal lehet csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Először is amik kellenek:

1. zöld háttér (green-box) vagy kék háttér (blue-box)

2. kamera + állvány

3. háttérben futó zenegép (gondolok itt egy magnóra vagy akár gépedből is szólhat a muzsika)

4. megfelelő tánctudás (a videón szereplő mozgása a balettórákon ráragadt tudásról árulkodik)

5. Adobe After Effects - a videó megvágása valamint a zene alárakása

2010. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ba**od,ilyen baromságot bárki tud csinálni,nem kell hozzá tudás:D Első hozzászoló,a 4.-es ponton szétröhögtem az agyamxD
2010. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
XD Jól van most én nem pont ilyet szeretnék csinálni de kíváncsi voltam hogy mivel lehet összehozni videókat!:D Amúgy én is röhögtem mert tényleg nem sok mindent csinál ami nagy tánc tudásra vall:D Felpontoztalak titeket:D
2010. máj. 11. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz,öreg=D (2. válaszoló) Bár nem értem miért van 32%-omxD
2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!