Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem netjét hogy...

A számítógépem netjét hogy tudom a telefonomon is használni?

Figyelt kérdés
Van router és sima vezetékes netem is. A telefonom Lg KP 502-es ami azt jelenti nincs wifi. De hallotam már valahol h bluthu segítségével is meglehet valahogy. Segítsetek PLS!Jó lenne egy kis ingyen net a mobilomra mert nagyon drága.
2010. máj. 9. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
én is hallottam már erről,de úgy tudom,csak nokián meg sonyn lehet megcsinálni.
2010. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hátaz érdekes kérdés, minek neked net telora ha ott van a gépeden, de wifi ha nincs benne a ruter nem játszik szerepet ha wifis akkor sem, arról nem hallottam hogy a bluethoot-on keresztül lehet-e netezni, de ha igen akkor vagy van olyan ruter ami bluethoot-on is adja a netet (figyelmeztetlek a bluethoot max 1-2Mb/sec-el bír menni ami a megfizethető árkategóri és ezzel elég nagy számot mondtam) tehát lassú lesz mint a bűn, de ha lehet gépen át is akkor a gépedbe is kell venni egy bluethoot adaptert ami közli a netet a telodal, amihez valószínű még proogi is kell, a telot összekel hangolni a gépel, és ha mindez sikerül lesz egy bűn lassú net a telódon ami kajak ingyenes ha fizeted a gép netét.... mostakor megéri??:D
2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aha csak legyen 1 ingyen netema telón
2010. máj. 9. 21:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud segíteni ne az érdekelje mijen lassú a net. Hanem hogy hogyan lehet megoldani. Fontos lenne
2010. máj. 10. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
helyesírni kéne megtanulni elsőnek
2010. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem helyesírás gyakorlat ugyhogy ha nem a kérdésre válaszolsz ne is irj semmit te szar.

nyelvtanból amugy is 5-ös vok csak gyorsan irtam

2010. máj. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!