Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez? Őtlet. Proci:Intel...

Mi ez? Őtlet. Proci:Intel core i7 6700 Alaplap:Msi b150 gamnig m3 ram: 8 gb ddr4 Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb HDD:Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX FSP Hydro 700W. Tápegységnek semmit baja zaj felűről jön és alsó tápos a gép. A proci hűtőnek sem.

Figyelt kérdés
Néhány játékban fura hangot ad ki a gép nem tudom mihez hasonlítani ilyen szörcsögö hang.Pl Bf1 ha afőldet nézem nincs semmi hang de ha egyből felnézek igen. akkor is csinálja néha amikor sok az fps-em, 60-nál általában semmi,de fölötte már igen.Lehet hogy alaplap csere kéne mert van eleve vele gond szerintem rossz a ram slot mivel ugye 4 slot van és a jobb oldalon lévő szerintem nem jó belerakom a ramok at és nem ad képet. Dual chanel be se engedi csak bal oldalai slot jo.
2017. febr. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyik slotokat akarod használni, nem feltétlenül rossz az. Özön dolog lehet, ami gerjedhet, valszeg az alaplapi hangkártya.
2017. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van 4 slot és van 4 db 4gb ddr4 ram eből csak 8-at használok azért irtam csak enyit. volt szerelőnél a gép a szerelő azt mondta hogy a ram a rossz hát nem mivel Utána csak a balo oldali slotba.+ nem tudom hogy ennek a vettem meg a +ramokat és avval sem lett jo utána raktam hangnak van kőze a teljesítmény problémára de olyan játékok is beszagatnak ammi ezen a gépen röhögve menne pl: Dishonored 1, fallout 3, gta 5 saints row stb....
2017. febr. 16. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hibás hangkártya okozhat teljesítménycsökkenèst.
2017. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!