Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehet bekapcsolni?

Ezt hogyan lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 8. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne használj Nod 32-t! Használj Avast 5-öt! Az ingyen van! Itt az volt a probléma, hogy lejárt a Nod 32 és nem véd!
2010. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem járt le a NOD.

Ha megnézed a képen a tálcát, azon látható, hogy a NOD a Mélyreható vizsgálat 19%-nál tart!

2010. máj. 9. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de piros színű! Az tudtommal azt jelzi, hogy nincs feltelepítve a legfrissebb vírus adatbázis! Frissísd, ha nem megy akkor meg tölts hozzá valamilyen crack-et...
2010. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is a piros színről vélekedtem így
2010. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nod az egy sz*r.. Tegyél fel Panda Clounk Antivirus programot. Teljesen ingyenes ;)
2010. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a nod egy fasza cucc! az avastal csak szívtam, szerintem nagyon gáz... csak a baj volt vele!

Az, hogy képes a nodod mélyrejható vizsgálatra, még nem jelenti azt, hogy uptodate!

vagy megveszed a licencét, vagy meghackeled! de a gond vele az, hogy (amint azt már emlitertték,) inaktív a NOD -od! Hogy most azért, mert men naprakész e? Nem biztos!

A kép inkább a nodról kellet volna készüljön, nem a win. tüzfalról! ha gondolod, keres meg priviben, és msn -en segyítek megheggeszteni! :)

2010. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a nod úgy a jó és legbiztonságosabb ha megveszed... szerintem a demokból meg amit felraknak a netre abból hiányzik valami :S
2010. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!