Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a bf3-at de nem jó...

Megvettem a bf3-at de nem jó a kód?

Figyelt kérdés

Megvettem ma a tescoba a battlefield 3-at.

Hazajöttem beraktam a dvd meghajtóba és elkezdtem feltelepíteni. Amikor a termék kódot kérte akkor én beírtam de nem volt jó. Többször is átnéztem de nem volt jó. Lécci segítsetek mi lehet a baj?



2017. jan. 13. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
vidd vissza.
2017. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És visszaveszik,kicserélik?
2017. jan. 13. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy az egyik eladó kilopta a kódot, és eladta a G2A-n, aztán visszacsomagolta a dobozt. Én többek között már ezért sem vásárolok már lemezes játékot.

Próbáld meg az Originen aktiválni (úgyis kell hozzá az Origin fiók), ha ott sem megy, akkor irány a Tesco, de nem fűznék hozzá sok reményt.

2017. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, kötelesek kicserélni. Mellesleg a tacskóban már évek óta nincs bf3. szerintem letöltötted valahonnan, pedig az eredeti game csak 2-3 ezer forint.
2017. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le. 2500ft-ért vettem a tescoba.
2017. jan. 14. 12:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem telepíteni azzal kezdte hogy ragd fel az origint. Bejelentkeztem és próbáltam aktiválni de hibát írt ki. Hogy ellenőrízzem hogy jól irtam e be de jól írtam.
2017. jan. 14. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Akkor 99%, hogy kilopták a kódot.
2017. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vették vissza. Azt mondták hogy fel kell hívni egy telefonszámot.
2017. jan. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!