Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ilyen hdmi...

Hol lehet venni ilyen hdmi vga átalakítót?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami hdmit vga-vá változtat. Kerestem már majdnem mindenhol... Olyan kéne, amiért személyésen oda megyek, és nem kell semmit se rendelgetni. Pl. MediaMarkt, Euronics stb... Mindenkinek nagyon köszi!!

2017. jan. 10. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mezőberényben a számtech boltban szokott lenni készleten.
2017. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy műszaki boltokban ilyet nem találsz, eléggé speciális cucc.

Megrendelted volna neten, 3 napon belül kihozza a futár, vagy kikéred Pick Pack Pontra, vagy Posta Pontra. Ehelyett inkább rengeteg időt rászánsz arra, hogy találj egy boltot, ahová el kell utaznod, hogy személyesen átvehesd. Te tudod...

Mivel nem írtad, hogy hol laksz, és hogy mit jelent a "majdnem mindenhol", így nehéz lesz segíteni.

2017. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen átalakítók képminősége hagy némi kívánnivalót maga után. Szóval, ha képminőség is fontos számodra, akkor ez nem lesz jó megoldás.


"Kerestem már majdnem mindenhol..."

Ez azt szokta jelenteni pesti nyelven, hogy Budapesten megnézte néhány nagyobb üzletben.

2017. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A köki terminálnál lakok. Az interneten majdnem mindenhol... Bárhol csak Pesten belül legyen...
2017. jan. 10. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Ezen információt miért nem lehet elsőre megosztani?!?!?

(Amúgy gondoltam, hogy pesti vagy!)

2017. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!