Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 aero gyenge vga...

Windows 7 aero gyenge vga karival?

Figyelt kérdés

Helló! Telepítettem a win 7-et egy ati 9200- as vga karival rendelkező számítógépre. Gyorsabban fut a gépen a win 7 mint az xp, szóval nem bántam meg, viszont az aero felületet nem tudom bekapcsolni:S A gép azt írja, hogy a szoftver nem támogatja, frissebb update meg nincs. Valaki tudna tanácsot adni, hogy hogyan is lehetne megoldani ezt a problémát és működésre bírni az aero-t is?

Válaszotok előre is köszönöm.


2010. máj. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy,nekem is ez a gondom.Vagy is volt.Találtam rá egy jó fekete témát,bőven meg felel :)
2010. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, ha jól tudom SM3.0 kell hozzá(vagynem) de amugy os régi a kari 100h így simán nem tudod.
2010. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Geforce 5200on úgy hallottam be lehet kapcsolni, csak nem tudom, hogy hogy... Próbáltál drivert frissíteni?
2010. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én pont sokat foglalkoztam az aero -val,utánna olvastam és az van, hogy semmi más nem kell neki, mint a pixel shader 2.0 és a vertex shader 2.0 ami azt jelenti, hogy az ati 9600 alatti kártyák nem indítják el,ja persze fel kell telepíteni a driverét a legtöbb kártyának, de a 9200 nem fogja elindítani, hacsak nem csinálod azt, hogy kényszeríted a windózodat, arra is van mód.de annak semmi értelme, lassabb lesz a géped tőle.
2011. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!