Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » álló számítógépházat ha...

álló számítógépházat ha oldalára fektetem, és úgy használom lesz valami baja?

Figyelt kérdés
vagy valamelyik alkatrésznek nem tesz jót, ha fekve van?:) bocs, nem értek hozzá..
2010. máj. 4. 15:01
 1/4 anonim válasza:
az álló szgház azért ÁLLÓ mert álva kell hogy legyen. ha lefekteted akkor bármikor ha csak beleütsz egy kicsit vagy vaéami már kieshet valami azt annyi.. volt fekvő szgház is régebben.. szal lényeg maradjon álva a szgház:D
2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok, kösz :D

azt hittem talán van rá valami megoldás, mert nagyon útban van..:D

2010. máj. 4. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a bébiház az bébiház, a toronyház meg toronyház. A bébiházra nincs újabban igény, nekünk még van itthon egy régebbi, de már évek óta nem működik :) Manapság már mindenhol csak toronyház van. Ezt álló helyzetre találták ki, hát tartsd te is úgy. Nem hiszem, hogy nem fér el állva.
2010. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elfér állva, csak útban van. a számítógépasztal polca viszont nem elég magas. csak kényelmesebb lenne fektetve, ezért kérdeztem hátha lehet.

de ha nem, nem. kösz a választ.:)

2010. máj. 4. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!